Skip to content

+700.000 glade kunder

101 dages retur

Hurtig levering

GODE PRISER SE TILBUD
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid 2
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid 3
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid 4
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid 5

Milano Top

Hvid

188,52 kr
Normal pris: 350,00 kr
Spar 46%

Levering eller afhentning?

Levering · På lager

Levering 1-3 hverdage

På lager i butikken

Boulevarden 16, 9000 Aalborg

TeeShoppens Milano Top - Hvid: Tidløs Elegance til den Moderne Kvinde

Oplev Raffineret Stil med Milano Toppen

Hos TeeShoppen præsenterer vi stolt vores Milano Top i hvid. Denne top er designet til den modne kvinde, der ønsker at udstråle tidløs elegance og stil. Med over 750.000 tilfredse kunder årligt er vores Milano Top det perfekte valg for kvinder, der ønsker at føle sig smukke og sofistikerede i enhver situation.

Produkt Specifikationer

  • Farve: Hvid
  • Materiale: Blødt og strækbart stof
  • Design: Figursyet pasform, rund halsudskæring
  • Ærmelængde: Kortærmet
  • Størrelser: XS, S, M, L, XL

Nøglefunktioner

  1. Elegant Design: Milano Toppen tilbyder en klassisk og tidløs stil, der aldrig går af mode.
  2. Komfortabelt Stof: Fremstillet af blødt og strækbart stof, der sikrer komfort hele dagen.
  3. Allsidig Stil: Perfekt til både hverdagsbrug og mere formelle lejligheder.
  4. Figursyet Pasform: Den figursyede pasform fremhæver din silhuet på en smigrende måde.

Fordele ved TeeShoppens Milano Top

  • Skab et sofistikeret og elegant look med lethed.
  • Perfekt til at style med dine favoritbukser eller nederdele.
  • Ideel til lag-på-lag-look eller som stand-alone stykke.
  • Holdbarhed og komfort sikrer langvarig glæde med denne top.

Med TeeShoppens Milano Top i hvid kan du opleve raffineret stil og skønhed i enhver situation.

Vask ved eller under 40°C
Må ikke bleges
Ikke egnet til tørretumbler
Strygning ved middel varme
Må ikke sendes på renseri
  • Viskose: 50%
  • Bomuld: 35%
  • Hør: 15%
101 dages retur
+700.000 glade kunder
Levering fra dag til dag

Information

Anbefalet til dig

Dette er vores anbefalinger til dig

Picture of Ann Top - Snow White
Picture of Ann Top - Snow White

Snow White

299,95 kr
Picture of Milano Top - Sort
Picture of Milano Top - Sort

Sort

350,00 kr
Milano Top - Nomad - PIECES - Brun
Milano Top - Nomad - PIECES - Brun 2

Nomad

350,00 kr
Milano Midi Nederdel - Hvid - PIECES - Hvid
Milano Midi Nederdel - Hvid - PIECES - Hvid 2
Mille Bukser - Sort M. Hvide Striber - ONLY - Sort
Mille Bukser - Sort M. Hvide Striber - ONLY - Sort 2

Sort M. Hvide Striber

259,95 kr
Florence Top - Sort - Vero Moda - Sort
Florence Top - Sort - Vero Moda - Sort 2

Sort

299,95 kr
Justine Cropped Top - Birch - Vero Moda - Sand/Beige
Justine Cropped Top - Birch - Vero Moda - Sand/Beige 2

Birch

149,95 kr
Natali Halterneck Top - Hvid - Vero Moda - Hvid
Natali Halterneck Top - Sort - Vero Moda - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort 2

Sort

400,00 kr
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Sort (high waist)

400,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå 2

Navy

400,00 kr

Andre købte også

Picture of Boyfriend Tee - Army Grøn
Picture of Boyfriend Tee - Army Grøn

Army Grøn

200,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå 2

Grå Meleret

200,00 kr
Picture of Oversized T-shirt - Army (dame)
Picture of Oversized T-shirt - Army (dame)

Army (dame)

200,00 kr
Picture of De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Picture of De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

600,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort 2

Sort (high waist)

179,95 kr
Picture of De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Picture of De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

600,00 kr
Picture of De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Picture of De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

600,00 kr
Picture of Klassiske Habitbukser - Grå
Picture of Klassiske Habitbukser - Grå
Picture of Oversized Blazer - Grå
Picture of Oversized Blazer - Grå

Grå

800,00 kr
Picture of Boyfriend Tee - Hvid
Picture of Boyfriend Tee - Hvid

Hvid

200,00 kr
Picture of Basic T-shirt - Navy
Picture of Basic T-shirt - Navy

Navy

200,00 kr
Picture of De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Picture of De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

600,00 kr

Hej, hvordan kan vi hjælpe dig?

Leder du efter noget nyt, eller har du brug for hjælp til din konto?

Gennemse efter kategorier